Tryk og træk for at se
Product Details
⭐
Overview
| Engine Type | Gen III/Gen IV LS |
| Part Type | Pistons |
| Bore Size | 4.065" |
| Pin Size | .927" |
| Stroke | 4.000" |
| Piston Style | FLAT TOP |
| Piston Volume | 5.0cc |
| Rod Length | 6.125" |
📋
Product Specifications
Brand
Brian Tooley Racing
Btr Sku
BTRP416125FT5
Engine Type
Gen III/Gen IV LS
Height
2.000000
Length
4.500000
Part Type
Pistons
Piston Bore Size
4.065"
Piston Pin Size
.927"
Piston Stroke
4.000"
Piston Style
FLAT TOP
Piston Volume
5.0cc
Rod Length
6.125"
Weight
1.000000
Width
4.500000



