Tryk og træk for at se
Product Details
⭐
Overview
| Engine Type | Gen III/Gen IV LS |
| Part Type | Pistons |
| Bore Size | 4.070" |
| Pin Size | .927" |
| Stroke | 3.900" |
| Piston Style | DISH |
| Piston Volume | 20.0cc |
| Rod Length | 6.125" |
📋
Product Specifications
Brand
Wiseco
Btr Sku
WIS-K0418X7
Engine Type
Gen III/Gen IV LS
Height
2.000000
Length
22.000000
Part Type
Pistons
Piston Bore Size
4.070"
Piston Pin Size
.927"
Piston Stroke
3.900"
Piston Style
DISH
Piston Volume
20.0cc
Rod Length
6.125"
Weight
15.000000
Width
6.000000



