Appuyez et faites glisser pour voir
Product Details
⭐
Overview
| Engine Type | Gen V LT |
| Part Type | Pistons |
| Bore Size | 4.065" |
| Pin Size | .927" |
| Stroke | 3.622" |
| Piston Style | DISH |
| Piston Volume | 10.0cc |
| Rod Length | 6.125" |
📋
Product Specifications
Brand
Diamond Pistons
Btr Sku
DMD-21603-RS-8
Engine Type
Gen V LT
Height
8.000000
Length
30.000000
Part Type
Pistons
Piston Bore Size
4.065"
Piston Pin Size
.927"
Piston Stroke
3.622"
Piston Style
DISH
Piston Volume
10.0cc
Rod Length
6.125"
Weight
15.000000
Width
10.000000



