Appuyez et faites glisser pour voir
Product Details
⭐
Overview
| Engine Type | Gen V LT |
| Part Type | Pistons |
| Bore Size | 4.125" |
| Pin Size | .927" |
| Stroke | 4.000" |
| Piston Style | DISH |
| Piston Volume | 16.0cc |
| Rod Length | 6.125" |
📋
Product Specifications
Brand
Diamond Pistons
Btr Sku
DMD1750227
Engine Type
Gen V LT
Height
2.000000
Length
24.000000
Part Type
Pistons
Piston Bore Size
4.125"
Piston Pin Size
.927"
Piston Stroke
4.000"
Piston Style
DISH
Piston Volume
16.0cc
Rod Length
6.125"
Weight
10.000000
Width
6.000000



